Menu
Sepetim

Bu Header Notice modülü, promosyon veya diğer önemli mesajlar için kullanabilirsiniz.

Dinamit Kahve

Dinamit Kahve
Hot
Dinamit Kahve
25,00TL
Vergiler Hariç: 25,00TL
  • Stock: In Stock
  • Model: dnmtkhv

Açıklama

DİNAMİT KAHVE BAY BAYAN CİNSEL İSTEK ARTIRICI AFRODİZYAK ETKİLİ İÇECEK

Cinsel ilişkilerde erkekler ve kadınlar cinsel yönden isteksizlik çekerek birleşmelerden yeteri kadar zevk alamazlar. Dinamit kahve bay bayan cinsel istek artırıcı afrodizyak etkili içecek sayesinde istek ve arzular maksimum seviyeye çıkarak birlikteliklerin daha yoğun hazlarda geçmesi sağlanmaktadır.

Dinamit kahve İçeriğindeki doğal bitki özleri sayesinde afrodizyak etki sağlayarak vücudunuzun kan dolaşımını hızlandırmakta ve heyecan duygunuzun artmasını sağlamaktadır. Böylece cinsel birlikteliklerde hiç olmadığı kadar zevk alarak uzun saatlerce ilişkide kalmanız sağlanmaktadır.

Dinamit Kahve Bay Bayan Cinsel İstek Artırıcı Afrodizyak Etkili İçecek Etkisi

Dinamit kahve bay bayan cinsel istek artırıcı afrodizyak etkili içecek erkekler de istek artırmanın yanında ekstra sertlik sağlayarak uzun saatlerce ilişkide kalınmasını sağlamaktadır. Kadınlarda ise östrojen hormonunu tetikleyerek cinsel arzu ve birleşme isteğini maksimum seviyeye çıkararak sürekli ıslaklık ve azgınlık sağlamaktadır.

Birlikteliklerden daha fazla zevk alınması ve geçirilen dakikaların haz ve zevk dolu olmasını sağlayarak orgazm olgusunun yaşanmasını sağlamaktadır. Bay bayan cinsel istek artırıcı afrodizyak etkili içecek ile cinsel yönden performansınız maksimum seviyeye çıkarak partneriniz ile muhteşem geceler geçireceksiniz.

Dinamit Kahve Bay Bayan Cinsel İstek Artırıcı Afrodizyak Etkili İçecek Kullanım Şekli

Dinamit kahve bay bayan cinsel istek artırıcı afrodizyak etkili içecek cinsel birleşmeye başlamadan 30 dakika önce içilmesi gerekmektedir.

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.