Menu
Sepetim

Bu Header Notice modülü, promosyon veya diğer önemli mesajlar için kullanabilirsiniz.

Musele Bayan Azdırıcı Damla

Musele Bayan Azdırıcı Damla
Musele Bayan Azdırıcı Damla
59,00TL
Vergiler Hariç: 59,00TL
  • Stock: In Stock
  • Model: mslazdrc

Açıklama

Bayan Azdırıcı ve Bayan Uyarıcı Musele Damla Ürünleri!
Musele Bayan Azdırıcı Damla Ürün Detayı:

Kadınlarda cinsel isteksizlik giderici doğal formül.

Cinsel arzularda ve cinsel kuvvette artış sağlayan Musele bayan azdırıcı damla, bayanları cinsel birleşmeye hazır hale getiren muhteşem bir afrodizyak üründür. Kan dolaşımına hız kazandıran bu damla, cinsel ilişkide alınan zevkin artmasını mümkün kılmaktadır. Sinir sistemini düzene sokarak onun üstünde olumlu etkiler yaratmasının yanı sıra cinsel soğukluk ve benzeri problemlerin kaybolmasını, böylelikle daha arzu dolu bir cinsel hayat yaşanmasını sağlamaktadır.

Musele Damla Kullanımı;

Musele bayan uyarıcı damla’da 3 – 4 damlayı dilaltından alabileceğiniz gibi asit içermeyen soğuk ya da sıcak bir içeceğin içine 7 -8 damla kadar sıkarak da alabilirsiniz.

Kullanım talimatı uyulduğu takdirde bu kuvvetli bayan azdırıcı damla, yarım saat içinde etkili olmaya başlamakta ve etkisini 1 – 2 saat boyunca sürdürmektedir. Bir günde yalnızca bir defa kullanılması tavsiye edilen bu ürün, bilimsel incelemelerden geçerek geliştirilmiş yepyeni bir doğal formüle sahiptir. Bitkisel içeriğinde ayrıca mineraller ve vitaminler de bulunduran Musele kadın azdıran ürünler yetişkin her bayan tarafından gönül rahatlığı ile kullanabilir.


Doğal özler ile geliştirilmiş olduğundan bu damla, doz aşımı olmadığı müddetçe hiçbir yan etki göstermemektedir.

Forumlarda Musele bayan azdırıcı damla ile ilgili gelen yorumlar, ürünün ne derece etkili ve güvenilir bir eczane ürünü olduğunu kanıtlamaktadır.

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.