Menu
Sepetim

Bu Header Notice modülü, promosyon veya diğer önemli mesajlar için kullanabilirsiniz.

Maximum Sexual Bayan Azdırıcı Damla Uyarıcı ve Cinsel İstek Performans Artırıcı

Maximum Sexual Bayan Azdırıcı Damla Uyarıcı ve Cinsel İstek Performans Artırıcı
Maximum Sexual Bayan Azdırıcı Damla Uyarıcı ve Cinsel İstek Performans Artırıcı
50,00TL
Vergiler Hariç: 50,00TL
  • Stock: In Stock
  • Model: mxmsxl

Açıklama

MAXİMUM SEXUAL BAYAN AZDIRICI DAMLA UYARICI VE CİNSEL İSTEK PERFORMANS ARTIRICI 

Maximum Sexual Bayan Uyarıcı Azdırıcı Damla Ürün Detayı:

Maximum seksüel bayan azdırıcı, toz hali ile çok sayıda kullanıcıdan olumlu tepki görünce kullanımı daha kolay ancak toz biçimindeki ürünü kadar etkili olan Maximum Sexual Damla’yı sizler için geliştirmiştir.

Yalnızca bayanların kullanabilecekleri şekilde geliştirilen bu ürün, kullanıldıktan 15 dakika sonra kuvvetli bir etkiyle kullanıcısını etkilemektedir. Bayanların cinsel birleşmeye duyduğu arzuyu ve hazzı 6 saat gibi uzun bir süre sürdürebilen bu damlalar, cinsel güçte önemli derecede yükseliş kaydetmektedir.

Bayan Azdırıcı Damla Kullanımı: Birleşmeden alınan zevkte büyük bir artış sağlayan Maximum Sexual Bayan Azdırıcı Damlanın etkisi alkollü ve gaz içeren içeceklerde azalış gösterdiği için alkolsüz ve gazsız herhangi bir bardak içeceğe 3 damla kadar katılarak alınmalıdır. Ancak alkol veya gaz içeren içeceğe katılmak istenirse bu damla sayısı dörde çıkarılmalıdır.

Günde yalnızca bir defa bayan azdırıcı damla kullanılması tavsiye edilen bu ürün, doz aşımı olmadığı müddetçe yan etki göstermemektedir. Doz aşımı olması halinde ise kalp çarpıntısına sebep olabilmektedir.

İnternet üzerinden sipariş vererek satın alabileceğiniz Maximum Sexual Kadın Uyarıcılar satış fiyatı ise 50 TL’dir.

Nedir, nasıl kullanılır, satış, sipariş, fiyatları, fiyatı, eczane, kullanımı, Forum, Yorumları, eczanelerde, hakkında, yan etkileri, yorum

Daha önce maximum sexual toz kullanan müşterilerimizin çok iyi bildiği bir ürünün damla halidir. Sadece bayanların kullanımı içindir.

Maximum seksual damla kullanıldığı andan itibaren 15 dakika içinde güçlü bir etkiyle kullanan bayanı etkiler. Maximum sexuel damla etkisini 6 saat boyunca sürdürür.

Bayan azdırıcı damla kullanan bayanların 6 saat boyunca cinsel istek ve arzu duymasını sağlar.

Ayrıca 6 saat boyunca cinsel performansta büyük bir artış sağlayan maximum sexual damla ilişkiden alınan hazzı arttırarak orgazma ulaştırmaya yardımcı olur.

Her türlü içecekte kullanılabilir. Ama alkol ve gazlı içeceklerde etkisinin azaldığı görülmüştür.

Normal kullanımda 1 bardak içeceğe 3 damla damlatılarak kullanılır. alkollü ve gazlı içeceklerde damla sayısı 4 olabilir.

24 saat içinde sadece 1 kez kullanılmalıdır. Ve 24 saatlik süre içerisinde en fazla 4 damla kullanılması tavsiye edilir. Fazlasını kullanmanız kalp çarpıntısı yaratabilir. 

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.