Menu
Sepetim

Bu Header Notice modülü, promosyon veya diğer önemli mesajlar için kullanabilirsiniz.

Aleron Parfüm Erkek

Aleron Parfüm Erkek
Aleron Parfüm Erkek
99,00TL
Vergiler Hariç: 99,00TL
  • Stock: In Stock
  • Model: zxcascaw

Açıklama

Aleron Parfüm Erkek
Tercih ettiğiniz Aleron parfüm erkek ile birlikte bayanların nasıl da sizi arzuladıklarına inanamayacaksınız. İçeriğinde yer alan mucizevi etkenler ile birlikte karşı cinsin hemen sizi algılamasını sağlayacaksınız. Bu şekilde karşı cinsin sizi daha fazla arzulamasını sağlamış, olacaksınız.

Tamamen erkeksi kokusu ile birlikte aleron parfüm bayanların sizi çekici bulmasına ve de arzulamasına yardımcı olmaktadır. Mükemmel bir ilgi odağı olabilmek adına yapmanız gereken tek şey ürünü tercih etmek, olacaktır. Sizi ne kadar çok kişinin arzuladığını gördüğünüz zaman inanamayacaksınız.
Aleron Parfüm Erkek Etkisi
İçeriğinde yer alan özel formül ile birlikte Aleron parfüm erkek son derece etkili olan bir üründür. Bayanlar erkeksi kokunuz ile kendilerinden geçerken sizi deli gibi arzulamaya başlayacaklar. Bayanların tüm ilgisi sizin üzerinizde olacak ve sizinle birlikte olmak isteyecekler. Karşı cinsin tüm ilgisini ürün ile birlikte kazanabilirsiniz.

Cinsel anlamda size karşı deli gibi bir istek duymalarını sağlayan parfüm erkek için özel olarak üretilmiştir. Bayanlar sizi deli gibi isteyecekler ve de cinsel birliktelik için yoğun bir istek duyacaklar. Bu da cinsel yaşantınızın daha fazla renklenmesini sağlayacaktır.
Aleron Parfüm Erkek Kullanım Şekli
Mükemmel kokusu ile Aleron parfüm erkek sadece birer kez sıkmanız da bile etkili olacaktır. Boynunuza, kulak arkası kısımlarına, bileklere ve bunun dışında saçlarınıza birer kez sıkabilirsiniz. Ürünü dilediğiniz zaman ve dilediğiniz sıklık ile kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.