Menu
Sepetim

Bu Header Notice modülü, promosyon veya diğer önemli mesajlar için kullanabilirsiniz.

Aleron Feromon Bayan Parfüm 75 ml

Aleron Feromon Bayan Parfüm 75 ml
Aleron Feromon Bayan Parfüm 75 ml
99,00TL
Vergiler Hariç: 99,00TL
  • Stock: In Stock
  • Model: bgvfhhe

Açıklama

Aleron Feromon Bayan Parfüm 75 ml
Mükemmel bir kokuya sahip olmak ve de aynı zamanda kokunuz ile birlikte karşı cinsin başını döndürebilmek adına Aleron Feromon bayan parfüm 75 ml içeriği hazırlanmıştır. İçeriğinde yer alan bitkisel formüller ile birlikte karşı cinsi etkilemeye yarar.

Karşı cinsi etkileyebileceğiniz bayan parfüm ile birlikte partnerinizin sizi ne kadar çok arzuladığına inanamayacaksınız. Bambaşka hazlar ve de birbirinden güzel zamanlar için son derece etkili olan ürünü tercih edebilirsiniz. Son derece yoğun bir haz ile birlikte istek uyandıran bir formülü vardır.
Aleron Feromon Bayan Parfüm 75 Ml Etkisi
Mükemmel bir koku ile birlikte karşı cinsi etkileyebileceğiniz ve aynı zamanda karşı cinsin sizi arzulamasını sağlayan Aleron Feromon bayan parfüm 75 ml son derece etkili bir formül ile birlikte hazırlanmıştır. Karşı cinsi etkileyebileceğiniz mükemmel bir afrodizyak etkisi bulunmaktadır. Bu şekilde sizi nasıl da arzuladıklarını hissedebilirsiniz.

Erkeklerin aklını başından alabileceğiniz Aleron bayan parfüm ile birlikte oldukça fazla ilgi çekeceksiniz. Sizi deli gibi arzuladıklarını görebileceksiniz. Erkeklere ne kadar çekici geldiğinizi görecek ve de son derece dikkat çekeceksiniz.
Aleron Feromon Bayan Parfüm 75 Ml Kullanım Şekli
Karşı cinsin aklını başından alabileceğiniz Aleron Feromon bayan parfüm 75 ml ile birlikte kendinize olan güveniniz artacaktır. Erkeklerin nasıl da sizi arzuladığını göreceksiniz ve tam bir dişi olduğunuzu hissedebileceksiniz.

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.